خانه مدرن G'day

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 26 فروردین 1398 در ساعت 10 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

خانه G'day  ،خانه مدرن

 

معماران : Mcleod Bowell خانه های مدرن

محل : West Vancouver، کانادا

معماران برجسته : مت متکلوت، لیزا بول

مساحت : 409.0 متر مربع

سال پروژه :  2016

سازندگان : Ames، Caesarstone، Flos، Foscariini، Miele، Tom Dixon، Arco، Antonio Lupi، FireOrb، Paola Lenti، Kristalia

 شرح متن ارائه شده توسط معماران. خانه G'Day یک کمیسیون برای یک خانواده سابق استرالیایی استرالیایی است که درخواست خانه ای را می کند که از رفتار آرام برای زندگی روزمره پشتیبانی می کند و به آنها کمک می کند تا با یک شیوه زندگی گرم و هوشی دوباره ارتباط برقرار کنند.

درب های کشویی بدون لغزش در گوشه جنوب شرقی خانه به طور موثر دو برابر حجم منطقه زندگی می کنند در هنگام باز؛ فضای داخلی و فضای باز دارای اولویت برابر است.مواد، فرم و روابط فضایی در نظر گرفته شده است تا احساس یک خانه ساحل را ایجاد کنند: ساده، گاه به گاه و انعطاف پذیر. میزهای ناهار خوری و شومینه های سوزاننده چوبی می توانند هر دو را برای پشتیبانی از تنوع تنظیمات بسته به آب و هوا و تعداد مهمانان تغییر دهند.

به عنوان میزبان پرشور، مشتریان احساس کردند که آشپزخانه باید فضاهای اولیه زندگی را در طبقه بالا قرار دهد. ترکیب اتاق ناهار خوری و آشپزخانه را به یک فضای طولانی مجاز برای یک صفحه باریک محدود و منجر به یک منطقه حیاط سخاوتمندانه، که برای آشپزی در فضای باز استفاده می شود.

 

یک حوضچه بازتابنده و حصار در مقیاس خانه، این فضای با تراس باز به جنوب و یک باغ محصور به شمال، در حالی که ایجاد حریم خصوصی در خیابان، را متصل می کند. این توالی فضاهای بیرونی از حیاط جلویی به تراس، ورود مستقیم به مهمانان به آشپزخانه را تشویق می کند.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :