پانل های نما سازی اکوای تون

خط نماسازی اکوای تون EQUITONE جداره ای دارای یک نوع شکل اختصاصی سه بعدی است که به صورت مصالحی ملون با سایه روشن نمود می نماید . اجرای Linea از یک خط ممتد تشکیل شده است در جهتی که ردیف های گنجانده شده در درون متریالی که از جنس الیاف سمنتی می باشد شکل گرفته است به طوری که در هر شرایطی از روشنایی روز در زوایای مختلف با یک اثر متفاوت دیده می شوند . این متریال در جداره های بزرگ و قابل حمل و در اندازه های متفاوت و شکل های مختلف به کارگاه برده می شوند .

 

 

اکوای تون EQUITONE یک محصول است در معماری که در خط نماسازی به صورت ETEX می باشدکه یک روش جدید نماسازی که در طراحی معماری به کار گرفته می شود .

EQUITONE ( Linea ) یک شکل سه بعدی است با رنگ های الیاف سمنتی که با سایه روشن های نوری به اجرا در میاید و با مدل و اندازه های متناسب با اندام های انسان در نظر گرفته شده نصب می گردد. محصول الیاف سمنتی در ورق های بزرگ تولید و در محل کارگاه نصب می شوند ودر اندازه و شکل های مختلف تغییر می کند به طوری که قطع نظر از اینکه برای چه منظوری طراحی شده باشند . اکوای تونیک یک جزئیات اجرائی صخره ای و سخت با رنگ طبیعی را تضمین می کند که رو وزیر آن هر دو یک نوع تکمیل شده است .

 

 

اکوای تون درون یک مصالح رنگی توسط یک آرشیتک طراحی شده شرکت ها از سال 1950 این جداره نماسازی را تولید می کند تحت نام اترنیت Eternit هر ورق اکوای تون منحصر به فرد است که بر مبنای ساختار الیاف سمنتی ساخته شده . الیاف سمنتی تشکیل شده از ممزوجی از سمنت و سلولز ومینرال که هر ورق در اندازه های 1.25ˣ 3 و به صورت متخلخل هم دیده می شوند که به صورت برج و پیچ روی زیر سازی چوب و آهن نصب می شوند .

 

مطالب اخیر

محاسبات

شرح خدمات دپارتمان سازه و محاسبات گروه طراحیآویستات: محاسبات سازه با اسکلت فلزی و بتنی

ادامه مطلب »

آسانسورها

الزامات اولیه انتخاب آسانسور طراح باید تعداد,ظرفیت و نوع (مسافربر,باربرو …)آسانسورهای ساختمان را در مراحل

ادامه مطلب »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *